АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


12/06/2015

Нові офіційні збори у Республіці Казахстан набули чинності з 11 червня 2015 р.

Згідно з наказом Міністра юстицій Республіки Казахстан, ціни на роботи та послуги, що реалізуються РДП «Національний інститут інтелектуальної власності» у Республіці Казахстан, були викладені у новій редакції та набули чинності з 11 червня 2015 року.

Зокрема збори, які стягуються за реєстрацію товарних знаків, зросли на 20-100%.

Разом з тим у заявників з’явилася можливість скористатися послугою прискореної реєстрації винаходів. Збори за цю послугу на 15% більше за прискорену формальну експертизу, та на 20% більше за прискорену експертизу по суті, ніж збори за реєстрацію винаходів за звичайною процедурою. Також заявникам повернули можливість сплачувати за експертизу по суті на 15% менше для заявок зі звітом про міжнародний пошук чи звітом міжнародної попередньої експертизи.

Окрім того, для юридичних осіб, які належать до малих чи середніх підприємств, було введено додаткову знижку у розмірі 20% на реєстрацію винаходів, корисних моделей, промислових зразків та селекційних досягнень. Слід зазначити, що цією знижкою можуть скористатися лише підприємства-резиденти Казахстану.


Повернутися до списку новин