АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


14/12/2015

Патентне відомство Литви розширює спектр електронних послуг

З 25 листопада 2015 року Патентне відомство Литви розширює спектр електронних послуг. Патентна документація (витяги з патентного реєстру Литви, європейських патентів, що пройшли валідацію в Литві, повідомлень та рішень експертів з відділу експертизи) буде пересилатися зареєстрованим користувачам за допомогою безпечної системи електронних послуг (EPAS). Таким чином, заявники матимуть можливість скачувати необхідну документацію, а також відповідати на неї в електронному вигляді.

Електронні документи, розміщенні в системі EPAS, повинні бути підписані електронним підписом і матимуть таку ж юридичну силу, як і документи на паперовому носії. Електронні документи будуть отримані заявниками та власниками промислової власності більш оперативно, тим самим заощаджуючи їх час.

Крім того, Патентне відомство Литви найближчим часом збирається ще розширити список електронних послуг. Планується перевести в електронний вигляд документацію, яка відноситься до європейських патентних заявок, перекладу формул публікації європейських патентів, запитів на отримання сертифікатів додаткового захисту. Таким чином, електронний документообіг повинен повністю замінити діловодство на паперових носіях.


Повернутися до списку новин