АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


24/06/2014

Державне агентство з інтелектуальної власності Республіки Молдова (AGEPI) офіційно запустило веб-послугу "Електронне подання заявок на реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності".

26 травня 2014 року Державне агентство з інтелектуальної власності Республіки Молдова (AGEPI) зібрало прес-конференцію, на якій офіційно оголосило про запуск веб-послуги "Електронне подання заявок на реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності", якою можна скористатися, якщо перейти за посиланням www.e-agepi.md.

Основною перевагою цієї послуги є її доступність 24/7, що дає змогу подавати заявки онлайн у будь-який час доби у будь-який день.

Система дозволяє проводити дистанційну консультацію клієнтів, забезпечуючи при цьому високий рівень безпеки та конфіденційності інформації. Крім того, електронний сервіс подання заявок дає змогу ефективно розподіляти свій час та скоротити особисті витрати. В той же час, клієнти користуються сучасною системою сплати, такою як кредитна картка, готівка або сервіс MPay. Важливо також відзначити, що використання електронної системи подання заявок не потребує від заявника жодних додаткових витрат.


Повернутися до списку новин