АРХІВ: 2017 2016 2015 2014


19/02/2014
Зміни та доповнення до Закону «Про товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів» у Киргизькій Республіці

6 лютого 2014 Президент Киргизької Республіки, Алмазбек Атамбаєв, підписав закон «Про внесення змін і доповнень до Закону «Про товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження товарів ». Даний закон було прийнято Парламентом Киргизької Республіки 18 грудня 2013.

Закон було розроблено Державною службою інтелектуальної власності та інновацій при уряді Киргизької Республіки для вдосконалення законодавства Киргизької Республіки в сфері інтелектуальної власності.

Даний Закон надає заявнику право подавати клопотання про проведення дострокової експертизи товарного знаку протягом 6 місяців від дати подання заявки. Отже, зазначена експертиза повинна бути проведена не раніше ніж через 6 місяців від дати подання.

Крім того, Закон дає власникам товарних знаків право передавати виключні права на товарні знаки і визначає поняття загальновідомих товарних знаків.

Також, даний Закон скорочує термін публікації в офіційному бюлетені інформації, що відноситься до реєстрації товарних знаків і найменувань місць походження товарів, внесених до Реєстру в межах 1 місяця. Раніше термін публікації в офіційному бюлетені становив 3 місяці. Строк видачі свідоцтва на найменування місць походження товарів також був скорочений до 1 місяця.

Закон, додатково, містить зміни пояснювального характеру, які сприятимуть правильній інтерпретації та ефективній реалізації Закону «Про товарні знаки, знаки обслуговування і найменування місць походження».


Повернутися до списку новин