МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
11/04/2019

Внесено зміни до деяких законодавчих актів Естонії

29 березня 2019 р. були внесені зміни у Закон «Про товарні знаки» і «Про промислові зразки», наслідком чого процедури з реєстрації товарних знаків і промислових зразків були спрощені. Відомство з інтелектуальної власності Естонії буде приймати заявки по цим об’єктам і вести по ним діловодство в електронному вигляді на сайті Відомства. Також відзначимо, що спрощені процедури оплати офіційних мит і подачі довіреності (у разі ведення діловодства за заявками через зареєстрованого патентного повіреного).

Більш того, з 1 квітня 2019 року набули чинності зміни у Директиві Євросоюзу про гармонізацію законодавства про товарні знаки. Основним аспектом цих змін стало спрощення процедури реєстрації нетрадиційних товарних знаків (звукових, голограм, мультимедійних) шляхом виключення етапу експертизи щодо відносних підстав для відмови в реєстрації.

У разі виникнення додаткових питань щодо реєстрації об'єктів інтелектуальної власності на території Естонії або в інших країнах, будь ласка, звертайтеся, наші фахівці будуть раді Вам допомогти.