МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
07/03/2019

До уваги правовласників, які готуються до виходу на ринок КНР

Останнім часом почастішали випадки, коли власники бізнесу, найчастіше з країн СНД, які зацікавлені у виведенні своїх товарів на ринок Китайської Народної Республіки, скоюють помилку, котра згодом може коштувати їм значних фінансових та часових витрат, а за несприятливого розвитку ситуації – здатна привести до втрати власного бренду.

Китай стабільно входить до ТОП-10 провідних економік світу, що справедливо відбивається на інтересі інвесторів до цієї юрисдикції, який постійно зростає. Стимулюючи цей інтерес, китайський Уряд і комерційні організації проводять колосальну кількість міжнародних виставок та конференцій, які сприяють зростанню економічних зв’язків з іншими державами.

Переслідуючи мету показати себе та свою продукцію китайським споживачам, закордонні компанії привозять до Китаю як бренди та технології, що вже завоювали визнання, так і свої новітні розробки. Однак не всі компанії приділяють достатню увагу питанням правової охорони торговельних марок, технічних рішень та інших об’єктів інтелектуальної власності. Як наслідок, усе частіше до нас звертаються власники бізнесу, які раптом виявляють, що їхню торговельну марку без їхнього відома подано на реєстрацію або вже зареєстровано в КНР третіми особами. Слід відзначити, що, не володіючи пріоритетними правами на торговельну марку й за невеликих обсягів / повній відсутності фактичного використання знака в Китаї, оскаржити його реєстрацію на ім’я неуповноваженої особи може бути проблематично.

Уникнути такого сценарію допоможе своєчасна реєстрація торговельних марок та інших об’єктів інтелектуальної власності в КНР. компанія Михайлюк, Сороколат і партнери – Патентні повірені готова надати консультацію та необхідні послуги для повноцінного захисту Ваших прав інтелектуальної власності.