МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
14/01/2020

UA-DRP - політика врегулювання доменних спорів в зоні .UA стала доступною для доменів третього рівня .COM.UA.

З 19 грудня 2019 р політика врегулювання доменних спорів в зоні .UA вступила в силу для доменів третього рівня .COM.UA. У зв'язку з цим треті особи, чиї права порушує домен в зоні .COM.UA, можуть почати адміністративне провадження, шляхом подачі відповідної заяви до Центру Всесвітньої організації інтелектуальної власності з арбітражу та посередництва, якщо є такі підстави:

• Доменне ім'я є ідентичним або подібним до ступеня змішання з зареєстрованим товарним знаком, права на яку належать позивачеві.

• У власника доменного імені немає прав або законних підстав для його використання.

• Доменне ім'я зареєстровано або використовується недобросовісно.

Під час адміністративного провадження докази кожного, з перерахованих вище пунктів лежать на позивачеві, який, в свою чергу, повинен подати позов онлайн з усіма доводами і необхідними додатками, згідно з Правилами Політики врегулювання доменних спорів в зоні .UA.

Після надходження всіх необхідних документів призначається Комісія, яка буде розглядати справу і приймати по ній рішення. Якщо до моменту прийняття рішення Комісією сторони врегулювали спір, то вони повинні письмово повідомити про це Центр ВОІВ, після чого адміністративне провадження припиняється. У разі якщо таких повідомлень не надходило, Комісія направляє своє рішення до Центру ВОІВ, який, в свою чергу, повідомляє про нього сторони, Адміністратора публічного домену .UA та відповідного Реєстратора .UA. Після цього відповідний Реєстратор .UA зобов'язаний виконати рішення Комісії відповідно до Політики .UA.

Якщо у Вас залишилися додаткові питання щодо захисту прав на торговельні марки в мережі Інтернет або за її межами, наші фахівці будуть раді надати Вам кваліфіковану допомогу. Зв'язатися з нами Ви можете будь-яким зручним для Вас способом.