МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
20/12/2018

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали семінар «Практика захисту торговельних марок і промислових зразків. Реформа про торговельні марки: що і як зміниться»

11 грудня 2018 року представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» відвідали семінар «Практика захисту торговельних марок і промислових зразків. Реформа про торговельні марки: що і як зміниться», який було проведено у Литві. З доповідями на семінарі виступили представники Державного патентного бюро Литви, юристи та патентні повірені Європейського Союзу.

Під час семінару були розглянуті регіональні і міжнародні бази даних торговельних марок і промислових зразків, а також ефективні методи їх використання.

У заході взяли участь патентні повірені, юристи, а також підприємці, зацікавлені в охороні своєї інтелектуальної власності. Під час семінару представники нашої компанії ділилися практичним досвідом з колегами та учасниками, a також обговорювали сучасні тенденції реєстрації торговельних марок і промислових зразків на території Європейського Союзу.