МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
05/11/2020

Реєструвати євразійські промислові зразки буде можливо вже найближчим часом

Киргизія депонувала грамоту про ратифікацію Протокола про охорону промислових зразків Генеральному директору Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Цей Протокол був прийнятий 9 вересня 2019 року та набуває чинності відносно перших трьох країн, які його ратифікували, через три місяці після здачі на зберігання документа про ратифікацію третьою країною.

На даний момент Протокол ратифікували Азербайджан, Вірменія і Киргизія відповідно.

Головною метою Протоколу є розширення євразійської системи охорони об'єктів інтелектуальної власності шляхом створення системи реєстрації та захисту прав на промислові зразки на підставі єдиного євразійського патенту.

Набуття чинності Протоколу про охорону євразійських промислових зразків на території договірних держав, а саме Азербайджану, Вірменії, Киргизії, Білорусі, Казахстану, Таджикистану, Росії і Туркменістану, сприяє підвищенню інвестиційної привабливості економіки регіонів і, як наслідок, розвитку промисловості і торгівлі.

Спеціалісти компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» надають кваліфіковані консультації на підставі актуального моніторингу останніх змін в патентному законодавстві. Для замовлення безкоштовної консультації зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.