МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
11/12/2018

Регіональна процедура реєстрації товарних знаків у ЄАЕС стане доступною вже після 2020 р.

5 грудня у Санкт-Петербурзі на засіданні Ради Євразійської економічної комісії (ЄЕК) був схвалений договір про товарні знаки, знаках обслуговування і найменуваннях місць походження товарів (НМПТ) в Євразійському економічному союзі (ЄАЕС). За підсумками засідання було встановлено, що договір набуде чинності після 2020 р., по мірі того як будуть затверджені інструкція, правила реалізації процедури реєстрації та технологічні документи.

Договір дозволить зробити процедуру реєстрації товарного знака і НМПТ на території країн-учасниць ЄЕК (Росія, Казахстан, Білорусь, Вірменія і Киргизстан) централізованою, простою і більш матеріально вигідною для заявників, ніж подача окремих заявок у відомства п'яти країн окремо.

Фахівці компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» будуть раді надати Вам послуги з реєстрації товарних знаків за національною, регіональною або Мадридською процедурами, а також відповісти на Ваші запитання щодо реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності. Ви можете звернутися до нас у будь-який з офісів компанії, за телефоном або відправивши нам запит електронною поштою.