АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
26/04/2022

Сьогодні наша компанія відзначає 30-й ювілей від дня заснування!

Бажаємо всім нашим співробітникам мирного неба, здоров'я, благополуччя та процвітання, колег, котрі палають своєю справою, а також задоволених постійних клієнтів.

Наша компанія була заснована у 1992 році першим зареєстрованим в Україні патентним повіреним – Валентином Івановичем Михайлюком. За роки існування фірми ми отримали понад 8000 клієнтів по всьому світу: починаючи від фізичних осіб і закінчуючи великими відомими корпораціями.

Ми дуже пишаємося нашими співробітниками, яких на сьогоднішній день вже понад 200. Вони якісно та своєчасно виконують свою роботу, беруть участь у корпоративному житті компанії та підтримують один одного у складних моментах.

Протягом 30 років роботи ми розвивалися не лише кількісно, а й якісно, приділяючи особливу увагу технічному аспекту наших послуг. На сьогоднішній день роботу нашої компанії побудовано таким чином, що пропустити будь-які терміни надання послуг практично неможливо.

Ми також намагаємось зробити наші послуги максимально доступними та зрозумілими для наших клієнтів. Саме тому на своїх сайтах ми впровадили функцію безкоштовної перевірки торговельних марок на тотожність та схожість, якою можуть скористатися всі бажаючі перед поданням заявки на реєстрацію. Крім того, користувачі можуть безкоштовно проконсультуватися з питань захисту ІВ в онлайн-чаті з нашими фахівцями.

Ми віримо, що найважливіше та знаменне для нашої компанії ще попереду. Всі разом ми розвиваємось і впевнено йдемо назустріч до нових звершень!

З ювілеєм, «Михайлюк, Сороколат і партнери»!