МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
21/03/2019

Канада приєдналася до кількох міжнародних угод по товарним знакам

18 березня 2019 р. посол Канади Стівен де Бур передав Генеральному директору ВОІВ документи про приєднання країни до Мадридського протоколу, Ніццької угоди і Сінгапурському договору, які регулюють процес реєстрації товарних знаків. Наприклад, Мадридський протокол дозволяє реєструвати товарні знаки у країнах-учасницях за спрощеною процедурою; Ніццька угода встановлює міжнародну класифікацію товарів та послуг (МКТП); Сінгапурський договір, створений для гармонізації адміністративних процедур реєстрації товарних знаків.

Після підписання вищезазначених документів у заявників, зацікавлених у реєстрації товарних знаків на території Канади з'явилася можливість отримати охорону товарних знаків за спрощеною процедурою (шляхом подачі міжнародної заявки за Мадридською системою). Така процедура стане доступною вже з 17 червня 2019 року, після того, як договори наберуть юридичної чинності на території Канади.

Звертаємо Вашу увагу на те, що компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» також надає послуги з супроводу заявок на реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності в патентне Відомство Канади напряму, без посередників, що суттєво скорочує витрати заявника. Дізнатися докладніше про реєстрацію об'єктів інтелектуальної власності у Канаді Ви можете у наших фахівців, контактні дані наших офісів знаходяться за посиланням.