МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
02/10/2018

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у «IP Days Seminar 2018» в Мюнхені, Німеччина

26-27 вересня представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у «IP Days Seminar 2018» в Мюнхені, Німеччина. Програма заходу цього року фокусувалася на темах: «Інтернет речей» і «Індустрія 4.0». Експерти з Китаю, Японії, США і деяких країн Євросоюзу ділилися своїми думками з приводу перспектив розвитку індустрії в різних країнах.

Під час заходу були розглянуті юридичні аспекти створення, управління і захисту прав на промислові зразки і торговельні марки. Також, в формі дискусійного форуму, були обговорені новини стосовно UPC - Unified Patent Court (ЄПС - Єдиного патентного суду).

Завершенням «IP Days Seminar 2018», як і в минулому році, стало відвідування щорічного фестивалю «Oktoberfest» в традиційних баварських костюмах. Фотозвіт з заходів представлений нижче.

Представники нашої компанії вже кілька років поспіль із задоволенням відвідують «IP Days Seminar» і завжди раді зустрічам з колегами і обговоренню актуальних тем у сфері реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності.