МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
01/07/2019

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у 38-й щорічній конференції «ECTA»

38-а щорічна конференція The European Communities Trademark Association (ECTA, з англ. - Асоціація власників товарних знаків Європейського співтовариства) пройшла з 26-го по 29-е червня 2019 р. у м. Едінбург, Великобританія, яку відвідали керуючі партнери нашої компанії. Наша компанія є частим учасником конференції ECTA протягом багатьох років, і у цьому році ми були раді відвідати ряд заходів, присвячених питанням реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності у ЄС.

В цьому році в конференції брали участь представники Відомства з інтелектуальної власності Європейського Союзу, Всесвітньої організації інтелектуальної власності, патентні повірені з різних країн і співробітники великих корпорацій. Основними темами на конференції стали новини у сфері інтелектуальної власності, обговорення нових змін в законодавстві, також, у формі дискусії, були розглянуті деякі прецедентні справи у сфері інтелектуальної власності та методи їх врегулювання.

Представники нашої компанії були раді відвідати конференцію ECTA в цьому році і з нетерпінням чекають наступних заходів в сфері інтелектуальної власності.