МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
09/09/2019

Протокол про охорону промислових зразків до Євразійської патентної конвенції

Сьогодні, 9 вересня 2019 р., успішно відбулася дипломатична конференція щодо прийняття Протоколу про охорону промислових зразків до Євразійської патентної конвенції. Згідно з Протоколом, процедура отримання патенту на промисловий зразок у країнах ЕПК буде централізована, що означає подачу єдиної заявки в одне відомство і ведення по ній діловодства безпосередньо з ЕАПО.

У проекті протоколу зазначається, що термін дії патенту на євразійський промисловий зразок становитиме 5 років з можливістю його продовження на наступні 5-ти річні періоди. Максимальний термін охорони промислового зразка складе 25 років від дати подання євразійської заявки.

Нагадаємо, що до складу країн-учасниць Євразійської патентної конвенції входять: Росія, Білорусь, Казахстан, Вірменія, Таджикистан, Азербайджан, Вірменія і Киргизстан. Подача заявки на реєстрацію євразійського промислового зразка, а також подальше діловодство, повинні здійснюватися через зареєстрованого євразійського патентного повіреного.

У штаті нашої компанії працюють зареєстровані Євразійські патентні повірені, що дозволяє нам безпосередньо представляти інтереси наших клієнтів перед відомством. Це також є більш вигідним для заявника у фінансовому плані, ніж залучення позаштатних патентних повірених.