АРХIВ: 2018 2017 2016 2015 2014
19/07/2018

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» і керуючий партнер Вадим Михайлюк зайняли лідируючі позиції в Україні за версією IAM Patent 1000

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» і керуючий партнер Вадим Михайлюк зайняли лідируючі позиції серед юридичних фірм і їх представників, які практикують у сфері патентування в Україні за версією міжнародного рейтингового видання IAM Patent 1000. Методологія оцінювання фірм базується на інтерв'юванні партнерів та відгуках клієнтів.

Нам дуже приємне наше визнання нашими колегами і клієнтами, а також мі вдячні за наступний коментар від редакції IAM Patent 1000:

«Ці дуже досвідчені юристи демонструють максимальну увагу і чіткість у всьому, що вони роблять. Вони також знають, що розуміння принципів комерційної діяльності є невід'ємним компонентом рецепту успіху. Керуючий партнер Вадим Михайлюк пізнав ремесло патентування від Валентина Михайлюка, який, в свою чергу, був залучений у формування системи інтелектуальної власності України після розпаду Радянського Союзу і став першим зареєстрованим патентним повіреним країни. Як і Валентин, Вадим володіє енциклопедичним знанням відповідних законодавчих актів і прецедентного права, а також володіє практичними знаннями у вирішенні нестандартних прецедентів».