АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


23/04/2018

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у відкритому семінарі в Китаї

19 квітня патентне відомство Китаю спільно з представниками компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» провели відкритий семінар на тему «Один пояс і один шлях - інтелектуальна власність в країнах Східної Європи і Центральної Азії» у м. Пекін, Китай.

В ході семінару представниками нашої компанії були розкриті наступні теми:

  • Інтелектуальна власність в Казахстані;
  • Заходи митного контролю як складова стратегії захисту прав інтелектуальної власності в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

Наші фахівці з теоретичної та практичної точки зору підійшли до надання інформації для слухачів і, на прикладі судових справ, в яких наша компанія представляла інтереси однієї зі сторін, розкрили суть можливих проблем, які виникають під час і після реєстрації об'єктів інтелектуальної власності в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

Ми були раді виступити на такому масштабному заході поряд з представниками патентного відомства Китаю. Нагадуємо, що завдяки наявності власного офісу в Китаї і налагоджених партнерських відносинам, компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» надає комплекс послуг з реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності в Китаї за конкурентними цінами.


Повернутися до списку новин