АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


26/03/2018

Великобританія ратифікувала Женевський акт Гаазької угоди

13 березня 2018 р. уряд Великої Британії депонував документ про ратифікацію Женевського акту Гаазької угоди. Документ набуде чинності 13 червня 2018 р.

Забезпечення охорони промислових зразків у Великобританії за Гаазькою системою існує ще з 2008 р., тому що Євросоюз є членом Гаазької системи. Однак Великобританії, як окремої юрисдикції, в списку країн-учасниць до цих пір не було. Як повідомляється на сайті відомства Великобританії, дана ратифікація надасть заявникам право вибору відповідної процедури патентування промислових зразків.

Нагадуємо, що Женевський акт регулює питання, пов’язані з поданням заявки на міжнародну реєстрацію промислових зразків, дією міжнародної реєстрації, визнанням її недійсної та внесенням змін у Міжнародний реєстр, що містить дані про реєстрації промислових зразків. Згідно з Женевським актом Гаазької угоди, заявники можуть реєструвати до 100 промислових зразків (за умови, що всі вони належать до того самого класу Локарнської класифікації) шляхом подання однієї заявки в Міжнародне бюро ВОІВ, що дає змогу реєструвати промислові зразки з мінімальними формальностями в численних країнах і регіонах.


Повернутися до списку новин