АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


15/06/2018

Нова послуга з резервування торговельних марок онлайн на нашому сайті

Фахівці компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» розробили новий онлайн сервіс з резервування торговельних марок. Даний сервіс є унікальним в Україні, його основна мета - це забезпечення заявника часом для прийняття зваженого рішення на етапі вибору торговельної марки.

Як відомо, перед подачею заявки на реєстрацію торговельної марки в відомство, рекомендується проводити попередній пошук позначення на тотожність і схожість з раніше поданими заявками або вже зареєстрованими ТМ на території України. Однак варто зазначити, що щомісяця в Укрпатент подається кілька тисяч заявок на реєстрацію торговельних марок, які згодом можуть стати перешкодою для реєстрації ТМ заявника.

Одним із способів уникнути отримання відмови в реєстрації є резервування торговельної марки на нашому сайті. При бронюванні торговельної марки, заявник отримує можливість протягом місяця прийняти остаточне рішення щодо доцільності її реєстрації. Головною перевагою використання даного сервісу є його низька вартість в порівнянні з витратами, які може понести заявник у разі реєстрації згодом непотрібної торговельної марки. Більш детальну інформацію про резервування торговельних марок читайте тут.


Повернутися до списку новин