АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


01/03/2018

Оновлення онлайн бази торговельних марок - лютий 2018

За період з 1 по 28 лютого в нашу онлайн базу торговельних марок, доступну на сайті, було додано 4 124 ТМ. Серед них - 2 489 поданих до Укрпатенту заявок і 1 635 зареєстрованих свідоцтв.

Дані в нашу базу додаються регулярно, після кожної офіційної публікації Укрпатентом відомостей про торговельні марки. Таким чином, база даних на нашому сайті містить найбільш актуальну інформацію по зареєстрованим торговельним маркам на території України і по поданим заявкам в Укрпатент. Завдяки цьому онлайн пошук торговельих марок на тотожність і схожість на нашому сайті надає можливість всім користувачам на попередньому етапі реєстрації торговельної марки визначитися з назвою ТМ і передбачити можливі ризики винесення відмови в реєстрації експертною організацією.

Для онлайн перевірки торговельної марки на тотожність і схожість, будь ласка, перейдіть за посиланням і дотримуйтесь інструкцій. Користування нашою онлайн базою абсолютно безкоштовне.

Ми будемо раді Вас проконсультувати у разі виникнення питань щодо роботи з нашим онлайн сервісом, а також на щодо реєстрації торговельних марок на території України і за кордоном.


Повернутися до списку новин