03/07/2018
Оновлення онлайн бази торговельних марок - червень 2018
За період з 1 по 30 червня в нашу онлайн базу торговельних марок було додано 3251 ТМ, серед яких 1791 поданих до Укрпатенту заявок і 1460 зареєстрованих свідоцтв.
Наша онлайн база торговельних марок регулярно оновлюється після кожної офіційної публікації Укрпатентом відомостей про ТМ. Таким чином, під час перевірки своєї торговельної марки на тотожність і схожість, Ви отримуєте найбільш актуальні результати. Більш того, користування онлайн перевіркою ТМ на тотожність і схожість на нашому сайті абсолютно безкоштовне. Для виконання цієї дії, переходьте за посиланням і дотримуйтесь зазначених інструкцій.
При виникненні будь-яких питань, ми будемо раді надати Вам консультацію в онлайн чаті, за телефоном або в будь-якому з офісів нашої компанії.
Повернутися до списку новин