АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


01/03/2018

1 березня 2018 р набула чинності угода про валідацію Європейського патенту між ЄПО і Камбоджею

Нагадаємо про те, що валідація характерна тільки для Європейського патенту і передбачає поширення його дії в країнах, які цікавлять заявника. Європейський патент автоматично діє на території Бельгії, Німеччини, Франції, Ліхтенштейну, Люксембургу, Монако, Швейцарії та Великобританії. На даний момент в Європейську Патентну Конвенцію входять 38 країн-учасниць, ще 2 країни, які не є членами ЄПК, однак підписали угоду з ЄПО про поширення дії Європейського патенту на їх території. Також, додатково 4 країни, які не є членами ЄПК, підписали угоду з ЄПО про валідацію Європейського патенту на їх території. Однією з цих чотирьох країн 1 березня 2018 р стала Камбоджа.

Тепер заявники, які бажають подати заявку на реєстрацію Європейського патенту зможуть подати клопотання про його валідіцію на території Камбоджі, при цьому також необхідно буде надати переклад на національну мову відомства (кхмерску) і сплатити відповідні сбори.

У разі виникнення додаткових питань щодо реєстрації Європейського патенту, зв'яжіться з фахівцями нашої компанії будь-яким зручним для Вас способом.


Повернутися до списку новин