АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


24/05/2018

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяла участь у 140-й конференції Міжнародної Асоціації по Товарним Знакам (INTA) і представила свою нову концепцію «IP protection is our inspiration»

Представники компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери» взяли участь у 140-й конференції INTA, яка проходила 19-23 травня 2018 року у м. Сіетл, США. INTA (International Trademark Association - Міжнародна Асоціація по Товарним Знакам) - це одне з наймасштабніших заходів у сфері реєстрації та захисту прав на товарні знаки. Наша компанія є постійним учасником конференції, і в цьому році в ході заходу ми представили свій новий слоган «IP protection is our inspiration».

Цим слоганом ми хочемо підкреслити наш підхід до захисту прав інтелектуальної власності, яка в даний час є невід'ємною частиною успішного бізнесу. Ми високо цінуємо об'єкти інтелектуальної праці наших клієнтів і вкладаємо весь наш багаторічний досвід в надання послуг з реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності.

Ми були раді зустріти всіх учасників і гостей конференції та чекаємо зустрічі на наступних заходах, присвячених захисту прав інтелектуальної власності.


Повернутися до списку новин