АРХІВ: 2018 2017 2016 2015 2014


1/02/2018

Оновлення бази торговельних марок: січень-2018

У новому році ми підтримуємо стару традицію – збір статистики з оновлення нашої онлайн бази торговельних марок за кожен місяць. Так, у січні база поповнилася на 3024 торговельні марки.

У це число входять 1974 подані заявки до Укрпатенту та 1050 зареєстрованих свідоцтв на території України. Загальна сума ТМ, що додалися до бази за січень, менше, ніж сума ТМ, що було додано у попередньому місяці. Для порівняння, у грудні 2017 року база поповнилася на 3924 ТМ. Сподіваємося, у лютому цього року цифра збільшиться.

Відзначимо, що наша база оновлюється регулярно після кожної офіційної публікації Укрпатентом даних про торговельні марки. Тому в нашій онлайн базі Ви завжди знайдете найбільш актуальну інформацію як із зареєстрованих ТМ, так і з заявок, поданих на реєстрацію ТМ до Укрпатенту.

Для проведення безкоштовного онлайн пошуку ТМ за допомогою нашої бази, будь ласка, перейдіть за посиланням.

Сама база має зручний інтерфейс, у ній присутні різноманітні сортувальники та фільтри. Доступ до бази можливий 24/7, а скористатися пошуком можна з будь-якого електронного пристрою з будь-якої геолокації.

Якщо у Вас є запитання щодо пошуку та реєстрації ТМ як в Україні, так і за кордоном, будь ласка, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом. Ми будемо раді допомогти.


Повернутися до списку новин