МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ I
ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ
ISO 9001 CERTIFIED


Патентування промислових зразків у Росії


Промисловий зразок у Росії. Згідно зі статтею 1352 Цивільного Кодексу Російської Федерації, промисловий зразок - це художньо-конструкторське рішення виробу промислового або кустарно-ремісничого виробництва, що визначає його зовнішній вигляд.

Право власності на промисловий зразок засвідчується патентом, який надає патентовласнику право і можливість використовувати промзразок на свій розсуд, якщо таке використання не порушує прав інших власників патенту.

Термін дії патенту на промисловий зразок становить до 15 років від дати подання заявки, за умови сплати збору за підтримання чинності патенту.

Для швидкого отримання патенту та мінімізації можливості відмови у видачі патенту значну роль відіграє правильність оформлення заявки та іншої документації, а також своєчасні, компетентні відповіді на запити відомства.

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» буде рада надати вам повний комплекс інформаційних, патентних та юридичних послуг з патентування промислових зразків, що дозволить істотно заощадити час і знизити ризик отримання відмови у видачі патенту, а саме:

Для подання заявки на видачу патенту Росії на промисловий зразок вам необхідно надати наступні матеріали:
1) заяву про видачу патенту із зазначенням автора промислового зразка та особи, на ім'я якої запитується патент, а також місця проживання або місця перебування кожного з них;
2) комплект зображень виробу, що дають повне детальне уявлення про зовнішній вигляд виробу;
3) креслення загального вигляду виробу, ергономічну схему, конфекційну карту, якщо вони необхідні для розкриття суті промислового зразка;
4) опис промислового зразка;
5) перелік суттєвих ознак промислового зразка;
6) довіреність, підписана заявником / скріплена печаткою для юридичної особи у разі, якщо заявка подається через представника;
7) документ, що підтверджує сплату патентного збору у встановленому розмірі, або документ, що містить підстави для звільнення від сплати патентного збору, або зменшення його розміру, або відстрочення його сплати.

Звертаємо вашу увагу, що патент на промисловий зразок, отриманий у Росії, надає патентний захист лише на території Росії. Для того щоб захистити винахід в інших країнах потрібно подавати заявки до кожної країни, яка вас зацікавила, або використовувати процедуру міжнародного патентування.

Завдяки тісним партнерським відносинам з патентними повіреними СНД, Європи, США та інших країн світу, наша компанія буде рада надати Вам повний перелік послуг з патентування промислових зразків у будь-якій країні, яка зацікавила заявника (Патентування промзразка в країнах СНД, Міжнародне патентування промзразка).

Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» гарантує конфіденційність усієї інформації, отриманої в ході діловодства щодо отримання та підтримання чинності патенту.

Дізнатися вартість / Замовити патентування промислового зразка в Росії

МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ І ПАРТНЕРИ © 2005-2018