ПРО НАС

Компанія «Михайлюк, Сороколат і партнери» допоможе Вам забезпечити правовий захист результатів Вашої інтелектуальної праці, справедливо вважаючи, що майбутнє - за інноваціями, які, виходячи з умов об'єктивної реальності, потребують юридичного закріплення і захисту. Саме тому ми вибрали справою свого життя охорону прав інтелектуальної власності. Компанія працює на ринку починаючи з моменту його становлення і на даний момент є найбільшою компанією з надання всіх видів юридичних і інших послуг з реєстрації і подальшого правового захисту всіх без винятку об'єктів інтелектуальної власності (винахід, промисловий зразок, корисна модель, торгова марка, сорти рослин та ін.).

Нашими клієнтами є як найбільші іноземні та вітчизняні компанії, так і фізичні особи, які мають намір захистити результати своєї інтелектуальної діяльності.

На сьогоднішній день всесвітньою тенденцією є підвищення значущості «нематеріальних активів», у тому числі й об'єктів інтелектуальної власності. Інтелектуальна власність стала найважливішою складовою успішної виробничо-комерційної діяльності підприємств, а процеси створення, охорони і реалізації новацій отримали першорядне значення.

Інтелектуальна власність та її правова охорона виступає основною галуззю діяльності компанії «Михайлюк, Сороколат і партнери», фахівці якої працюють на даному ринку з 1992 року, тобто з моменту виникнення Національної системи реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Ми також дуже пишаємося тим, що засновник компанії Валентин Іванович Михайлюк є першим зареєстрованим Патентним повіреним і має свідоцтво Патентного Повіреного №1 в Україні.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Компанія здійснює діяльність у наступних напрямках:

ipstars
legal-500
iam
wwl
best lawyers
world trademark review
allegal
clw
Ukrainian law firms
WIPR Leaders
aiipexellence

Наша команда

За більш ніж 30 років існування нашої компанії ми збудували партнерські відносини з патентними повіреними і фахівцями у сфері інтелектуальної власності в багатьох країнах світу, що дозволяє нам надавати послуги з реєстрації та захисту прав на об'єкти інтелектуальної праці практично по всьому світу.

В нашій команді працюють фахівці з вищою юридичною, технічною і економічною освітою, а також спеціальною освітою в області інтелектуальної власності. Запорукою нашого успіху є висока кваліфікація наших співробітників, яку ми постійно вдосконалюємо шляхом проведення різноманітних тренінгів та відвідування спеціалізованих семінарів і конференцій.

На сьогоднішній день більше 200 співробітників працюють у штаті нашої компанії, серед яких зареєстровані патентні повірені України, Грузії, Казахстану, Молдови, Узбекистану та Європейські патентні повірені; кваліфіковані фахівці у сфері охорони інтелектуальної власності і перекладачі; фахівці в галузі хімії, фармацевтики, електроніки, механіки, біології та інших областей. Співробітники нашої компанії завжди готові надати компетентну консультацію з питань реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності.

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ

Наші переваги

 • 30 років досвіду
 • 200+ співробітників
 • 10 представництв
 • 8000+ клієнтів довіряють нашій компанії

галузі спеціалізації

 • Авіація Автотранспортні технології Аерокосмічна промисловість
  Біологія Біотехніка Біохімія
  Генетика Гірська промисловість
 • Електроніка Енергетика
  Iмунологія Інформаційні технології
  Машинобудування Медицина (загальна) Медична техніка Мікробіологія
 • Нанотехнології Нафтогазова промисловість
  Обробна промисловість Оптика
  Промислова інженерія Програмне забезпечення
  Радіоелектроніка
 • Селекція Сільськогосподарська промисловість
  Фармацевтика Фізика
  Харчова промисловість Хімія Хімічна інженерія