МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ I
ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ
ISO 9001 CERTIFIED
Про компанію

"МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ І ПАРТНЕРИ" - ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ УКРАЇНИ


Компанія «Михайлюк, Сороколат і Партнери» допоможе Вам забезпечити правовий захист результатів Вашої інтелектуальної праці, справедливо вважаючи, що майбутнє - за інноваціями, які, виходячи з умов об'єктивної реальності, потребують юридичного закріплення і захисту. Саме тому ми вибрали справою свого життя охорону прав інтелектуальної власності. Компанія працює на ринку починаючи з моменту його становлення і на даний момент є найбільшою компанією з надання всіх видів юридичних і інших послуг з реєстрації і подальшого правового захисту всіх без винятку об'єктів інтелектуальної власності (винахід, промисловий зразок, корисна модель, торгова марка, сорти рослин та ін.).

Нашими клієнтами є як найбільші іноземні та вітчизняні компанії, так і фізичні особи, які мають намір захистити результати своєї інтелектуальної діяльності.

На сьогоднішній день всесвітньою тенденцією є підвищення значущості «нематеріальних активів», у тому числі й об'єктів інтелектуальної власності. Інтелектуальна власність стала найважливішою складовою успішної виробничо-комерційної діяльності підприємств, а процеси створення, охорони і реалізації новацій отримали першорядне значення.

Інтелектуальна власність та її правова охорона виступає основною галуззю діяльності компанії «Михайлюк, Сороколат і Партнери», фахівці якої працюють на даному ринку з 1992 року, тобто з моменту виникнення Національної системи реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності в Україні. Ми також дуже пишаємося тим, що засновник компанії Валентин Іванович Михайлюк є першим зареєстрованим Патентним повіреним і має свідоцтво Патентного Повіреного №1 в Україні.

У теперешній час, завдяки професіоналізму, надійності, високим стандартам і якості нашої роботи, ми стали однією з найбільших компаній України у сфері захисту прав інтелектуальної власності, надійним партнером не тільки для українських, але і для зарубіжних компаній. «Михайлюк, Сороколат і Партнери» проводить постійну роботу з підвищення стандартів роботи і кваліфікації своїх співробітників; активно бере участь у конференціях і семінарах, присвячених різним питанням інтелектуальної власності; є членом INTA - Міжнародної асоціації з торговельних марок (США) і AIPPI - Міжнародної Асоціації Захисту Iнтелектуальної Власності.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг з отримання та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності в Україні та за її межами, починаючи з консалтингу, підготовки документів, успішного отримання охоронного документа та підтримання його в дії і захисту інтересів власників об'єктів інтелектуальної власності у суді.

Звертаємо Вашу увагу, що завдяки тісній співпраці і партнерським відносинам з зарубіжними патентними повіреними та іншими фахівцями в галузі інтелектуальної власності практично з усього світу, ми можемо гарантувати представлення Ваших інтересів не тільки в Україні, але і в будь-якій країні СНД, Європи і світу.

Наявність власних офісів у Європейському союзі (Литва), Пекіні (Китай), Москві (Росія), Алмати (Казахстан), Тбілісі (Грузія), Ташкенті (Узбекистан), Мінську (Білорусь), а також у Кишиневі (Молдова) дозволяє надавати нашим клієнтам додаткові можливості для швидкої та кваліфікованої реєстрації та захисту прав на об'єкти інтелектуальної власності.

Компанія здійснює діяльність у наступних напрямках:

Ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання.

МИХАЙЛЮК, СОРОКОЛАТ І ПАРТНЕРИ © 2005-2018