24. Що таке валідація?

Валідація - це визнання певноюм державою дії регіонального патенту на своїй території шляхом публікації перекладу патенту на національну мову. Європейська патентна конвенція (ЄПК) передбачає процедуру валідації з метою поширення дії Європейського патенту на території інших країн-учасниць конвенції.

Європейська Патентна Конвенція об'єднує 38 країн-учасниць, а також ряд країн, на території яких за згодою з ЄПО діє європейський патент, включаючи Чорногорію, Боснію і Герцеговину, Марокко, Молдову, Туніс і Камбоджу.

Перевагою отримання європейського патенту є те, що вам необхідно подати одну заявку в Європейське патентне відомство. Слід також відзначити те, що регіональний патент діє на території тих країн, які входять у ЄПК або підписали угоду.

Європейський патент автоматично діє на території Німеччини, Бельгії, Франції, Ліхтенштейну, Люксембургу, Монако, Швейцарії, Ірландії і Великобританії. Для того, щоб патент діяв на території інших країн-учасниць ЄПК його необхідно затверджувати протягом 3-х місяців з дати публікації відомостей про його видачу в офіційному бюлетені.

У свою чергу, для валідації європейського патенту на території країн ЄПК, що вас цікавлять необхідно надати переклад патенту на національну мову тієї країни, де ви хочете отримати правовий захист винаходу.

Вартість валідації європейського патенту залежить від розміру офіційного мита, витрат пов'язаних з перекладом тексту виданого патенту на національну мову і послуг іноземних патентних повірених.

Якщо у Вас виникли будь-які додаткові питання, що стосуються вартості патентування та валідації патенту або процедури отримання патенту у Європі, Ви можете звернутися в наш головний офіс або офіс нашої компанії на території Європейського Союзу.


Повернутися до переліку питань