МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ



11. Чи може іноземець отримати патент?

Згідно зі ст. 5 Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі», іноземні громадяни та особи без громадянства мають рівні з громадянами України права. Проте їх інтереси у відносинах з Укрпатентом повинні представляти патентні повірені, зареєстровані відповідно до законодавства даної країни.

У той же час, заявникам із України, що бажають запросити охорону своїх об’єктів інтелектуальної власності за кордоном, також рекомендовано представляти свої інтереси перед відомствами країн, що їх цікавлять, через патентних повірених зазначених країн. Детальніше про міжнародне патентування Ви можете дізнатися тут.


Повернутися до переліку питань