МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІРезервування торговельної марки в Україні


Для чого це потрібно?

Торговельна марка - один з найважливіших складових успішного функціонування будь-якого бізнесу, це те, що робить його впізнаваним і дозволяє виділяти товари або послуги серед аналогів конкурентів.

Процес вибору назви торговельної марки починається з підбору відповідного слова або словосполучення, які надалі зазвичай стилізуються дизайнерами і часто доповнюються графічними елементами.

На етапі вибору торговельної марки є сенс розглядати декілька варіантів, проаналізувавши які, можна буде визначитися з торговельною маркою найбільш перспективною для використання і придатною для реєстрації.

Однак ідеї витають у повітрі, і в світі стає тісно, тому, бронювання вподобаної торговельної марки або її декількох варіантів, дозволяє виграти час для прийняття зваженого рішення.

Як це працює?

Сервіс з резервування торговельних марок дозволяє забронювати вибрані позначення на термін до одного місяця.

Для резервування торговельних марок на нашому сайті необхідно заповнити онлайн-форму, коректно вказати необхідні дані про заявника та сплатити послугу банківською карткою.

Протягом одного робочого дня після оплати наші фахівці опрацюють Ваше замовлення і подадуть заявку на реєстрацію торговельної марки в Укрпатент.

У разі якщо протягом місяця після оплати Ваша зацікавленість в реєстрації торговельної марки буде Вами підтверджена, за заявкою буде продовжено діловодство, результатом чого стане отримання свідоцтва на торговельну марку.

Звертаємо Вашу увагу, що вартість послуги з резервування торговельної марки входить у вартість її реєстрації. Ознайомитися з актуальними тарифами для реєстрації торговельних марок Ви можете на нашому сайті у розділі «Калькулятор вартості реєстрації торговельних марок».

У разі якщо Ви відмовитеся від послуги реєстрації заброньованої торговельної марки - Ваші витрати складуть 500 грн., і Вам не доведеться шкодувати про кошти, витрачені на реєстрацію зрештою непотрібної торговельної марки.

Якщо у Вас залишилися додаткові питання щодо резервування торговельної марки або інших послуг нашої компанії, Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Крок 1 з 3
Резервування торговельної марки

1. Торговельна марка


2. Реєстрація в кольорі

3. Кількість заявників

4. Класи МКТП (Міжнародна класифікація товарів і послуг)
Вибрані класи:
грн