МИХАЙЛЮК

СОРОКОЛАТ

I ПАРТНЕРИ

ПАТЕНТНІ ПОВІРЕНІ


Онлайн перевірка торговельної марки на тотожність і схожість безкоштовно


Перевірка торговельної марки онлайн

Цей ресурс містить інформацію про зареєстровані торговельні марки на території України за національною процедурою, а також про подані торговельні марки, що пройшли формальну експертизу. Оновлення ресурсу відбувається два рази на місяць, після кожної офіційної публікації відомостей про нові зареєстровані торговельні марки, що дає змогу одержувати найбільш актуальні відомості за всіма зареєстрованими марками.

Слід звернути увагу, що для виявлення схожих торговельних марок, пошук за торговельною маркою слід здійснювати:

  • за написанням словесної частини як кирилицею, так і латиницею, наприклад, для ТМ «Ariva»: окремо за «Ariva», за «Арива», «Аріва»
  • за частинами словесного елемента ТМ, наприклад, для ТМ «Maxinorm»: окремо за «Max», за «Norm», за «Макс», за «Норм»
  • за значенням іншими мовами, наприклад, для ТМ «Apple»: за «Яблуко»
  • за семантично схожим позначенням, наприклад, для ТМ «Корзина бажань»: за «Кошик бажань»

Для перевірки знака Вам необхідно ввести в пошуковому рядку «Назва ТМ» Вашу торговельну марку та в розділі «Підібрати класи» відзначити номер класу МКТП або вказати найменування товару або послуги.

Для отримання інформації про заявника, а також доступу до додаткових можливостей пошуку зареєструйтеся в особистому кабінеті (безкоштовно).

Детальний звіт про пошук

Самостійна онлайн перевірка торговельної марки на тотожність і схожість актуальна на попередньому етапі: під час розробки торговельної марки, під час вибору одного позначення з декількох варіантів, під час визначення попередніх шансів на реєстрацію торговельної марки.

Однак така перевірка торговельної марки не може гарантувати, що позначення буде оригінальним, а реєстрація торговельної марки успішною.

Для отримання більш точної оцінки попередніх шансів на реєстрацію торговельної марки можливо провести повну перевірку. Така перевірка буде включати пошук ідентичних і подібних позначень серед поданих, зареєстрованих в Україні торговельних марок як за національною, так і за міжнародною процедурами, а також попередню оцінку самого позначення на предмет наявності інших підстав для відмови, таких як описовість, хибність, протиріччя громадським інтересам і т.д.

У разі необхідності більш повної перевірки торговельної марки з наданням детального звіту про результати перевірки, визначення шансів на реєстрацію за результатами перевірки досвідченими фахівцями у сфері інтелектуальної власності, а також надання рекомендацій для збільшення шансів на реєстрацію Вашої марки ми, з радістю допоможемо Вас у проведенні цього виду пошуку.

Див. також: Моніторинг торговельних марок: інструмент активного захисту прав інтелектуальної власності.

Вхід